Our Deal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


that's not
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Gyorslinkek
Chat
Staff
Top posters
raviva marshall
Eric D. Hudson Vote_lcapEric D. Hudson Voting_barEric D. Hudson Vote_rcap 
rosie maxwell
Eric D. Hudson Vote_lcapEric D. Hudson Voting_barEric D. Hudson Vote_rcap 
emilie conrad
Eric D. Hudson Vote_lcapEric D. Hudson Voting_barEric D. Hudson Vote_rcap 
eric hudson
Eric D. Hudson Vote_lcapEric D. Hudson Voting_barEric D. Hudson Vote_rcap 
kennedy halloway
Eric D. Hudson Vote_lcapEric D. Hudson Voting_barEric D. Hudson Vote_rcap 
isobelle h. collins
Eric D. Hudson Vote_lcapEric D. Hudson Voting_barEric D. Hudson Vote_rcap 
seraphina payton
Eric D. Hudson Vote_lcapEric D. Hudson Voting_barEric D. Hudson Vote_rcap 
grace warner
Eric D. Hudson Vote_lcapEric D. Hudson Voting_barEric D. Hudson Vote_rcap 
wade brightmore
Eric D. Hudson Vote_lcapEric D. Hudson Voting_barEric D. Hudson Vote_rcap 
franchesca heart
Eric D. Hudson Vote_lcapEric D. Hudson Voting_barEric D. Hudson Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Theoriginalsfrpg
Eric D. Hudson EmptySzomb. Nov. 09, 2013 8:20 am by Vendég

» Empire of Fantasy
Eric D. Hudson EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:38 am by Vendég

» Avengers RPG
Eric D. Hudson EmptyKedd Ápr. 30, 2013 3:32 am by Vendég

» My Life Arts
Eric D. Hudson EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 2:09 am by Vendég

» BLC fesztivál
Eric D. Hudson EmptySzer. Ápr. 17, 2013 9:18 am by emilie conrad

» miranda clarke
Eric D. Hudson EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 12:02 am by emilie conrad

» Period of Darkness
Eric D. Hudson EmptyPént. Márc. 29, 2013 11:25 pm by Vendég

» The Hogwarts Experience
Eric D. Hudson EmptySzer. Márc. 27, 2013 5:51 am by Vendég

» the vampire academy
Eric D. Hudson EmptySzer. Márc. 27, 2013 3:12 am by Vendég

Credit
köszönjük

- az our deal című kisfilmnek, ami az ötletet adta.
- raviva-nak a képekért és a kódokért.

 

 Eric D. Hudson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
eric hudson

eric hudson


hozzászólásaim száma* : 7
ekkor csatlakoztam* : 2013. Mar. 19.
play by* : Tobias Sorensen

Eric D. Hudson Empty
TémanyitásTárgy: Eric D. Hudson   Eric D. Hudson EmptySzer. Márc. 20, 2013 4:18 am

ERIC DORIAN HUDSON


17. Rick. OTHERS. TOBIAS SORENSEN. THE HEDONISTIC.

Hideg fém kattan a csuklóim körül, szorosan meghúzzák, széle a bőrömbe nyomódik. Nem a legjobb érzés, amit valaha is volt szerencsém tapasztalni, de ebben is van valami érdekes…
- Na, mi van Greg, mi ez a bánásmód? Csak nem félsz, hogy megszökök?- Arcomon egy féloldalas, gúnyos mosoly jelenik meg. Tudom, hogy utálja, hogy már megint miattam verték fel az éjszaka közepén. De a francba is, nem érdekel, mert baromira megérte!
- Ha rajtam múlna, már rég egy börtönben rohadnál te kis szarházi.
- Ne mondj nekem ilyen szépeket Greg, még a végén elpirulok.
- vigyorgok rá, miközben bezsuppol a rendőr kocsi hátsó ülésére. Mérgesen vágja be mögöttem az ajtót, majd a vezető üléshez vonszolja hatalmas, sörtől, és csokis fánkoktól megnőtt hasát, és beül, majd gyújtást ad a kocsira, és szépen döcögve elindulunk.
- Utálom az ilyet. Piperkőc senkiházi, azt hiszi övé a világ. - Morogja magában. Biztos azt hiszi, hogy a motor zúgó hangja, és a rádióból szóló sramli zene miatt nem hallom, amit mond.
- Ó Greg, én is szeretlek! Ha továbbra is ilyen szépeket mondasz nekem elérem, hogy feleségül gyere hozzám! - Hirtelen belelép a fékpedálba én meg felkenődök a az elválasztó rácsra. Ajkaimmal csücsörítek, mintha azt várnám, hogy adjon egy cuppanós szájra puszit, de csak a tenyerével csap oda, egy hatalmasat, majd fel is jajdul, én meg hangosan röhögök rajta, így kell neki, ha annyi esze van, hogy egy fém rácsot kezd el csapkodni.
- Ha házasok lennénk, most bizony fel kéne jelentenem téged házasságon belüli erőszakért. - Vigyorgok rá, majd kényelmesen hátradőlök az ülésen, lábaimmal szétterpeszkedek.
Negyed órával később gurulunk be a rendőrség paskolójába, és már rángat is ki Greg a hátsó ülésről, ahol már kis híján elaludtam. Mások reszketve ülnek végig, ha ide kerülnek, én inkább csak szundítok egyet. Kényelmes az ülés, és még meleg is volt bent.
Greg bekísér az épületbe, majd rögtön le is passzol az egyik kollégájának. Greg utál engem, de nem érdekel, én csípem őt. Könnyű felbosszantani, és roppant szórakoztató látvány, amikor vörösödik a feje, és legszívesebben visszavágna nekem valamivel, de nem tehet semmit sem. Bevisznek az egyik kihallgató terembe, leülök az egyik székre és türelmesen várok. Pár perccel később Joey lép be.
- Hey! Hogy vagy? Asszony, gyerekek? - vigyorgok rá. Joey jó fej, vele lehet szórakozni. Ő vevő a mókára, nem úgy mint az a szerencsétlen társa.
-Eric. Megvagyunk, köszi, Ana végre meggyógyult. Már megint mi a fenét csináltál?- Vigyorog, miközben a fejét rázza. Talán arra gondol, hogy mennyire örül annak, hogy az Ő fia egy cseppet sem olyan, mint én. Int, hogy álljak fel, szót fogadok neki, fölállok, és ellépek a széktől. Leveszi a kezeimről a bilincset, én pedig megdörzsölöm kipirosodott bőrömet. Oldalsó középtartásba teszem a kezeim, hogy Joey meg tudjon motozni. Nem talál semmit sem, természetesen. Vagyis semmi olyat, ami miatt még nagyobb bajba keverednék. Egyik szemöldöke felszökik a homlokára, mikor az egyik zsebemből egy tűzpiros, csipkés női tangát húz elő, és dobja az asztalra. Sokatmondó vigyorral a képemen ülök vissza a székre, Ő pedig az asztal túloldalán foglal helyet.
- Szóval, most mit csináltál?
-Csak jól éreztem magamat.
-Ezt egyből gondoltam.
- Rázza meg a fejét mosolyogva. - Bővebben?
- Szexeltem a játszótéren. Öregem, a hintát neked is ki kell próbálnod! valami eszméletlenül jó abban dugni!
- hangosan felnevet, majd beletúr rövidre nyírt hajába.
- Te állat. Többet nem ültetem bele abba a lányomat.
- Nem is azt mondtam, hogy vele próbáld ki... inkább a nejedet vidd magaddal.
- vigyorgok rá, majd kivágódik az ajtó, és Greg jelenik meg. Feje vörös, akár egy nagyra nőtt lédús paradicsom. Baromira pipa valamiért.
- Hudson, elmehet. - szólal meg, majd sarkon fordul, és magában pufogva elvonul.
- NEm semmi... öt perce se vagyok itt. Még látjuk egymást. - Vigyorgok Joeyra, majd fölállok, és húzok is az Örsről a fenébe.

Vissza az elejére Go down
raviva marshall
Admin
raviva marshall


hozzászólásaim száma* : 55
ekkor csatlakoztam* : 2013. Mar. 06.
korom* : 30
itt vagyok* : saint paul;
foglalkozásom* : diák/művész;
play by* : lily collins;

Eric D. Hudson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric D. Hudson   Eric D. Hudson EmptySzer. Márc. 20, 2013 4:32 am

ELFOGADVA

Szerintem nem csoda, de az első mondatnál beléd estem. Tetszik a karaktered, imádom a stílusát és aaahw. Csak egy szavadba kerül és én bejuttatlak a day trotter-be. Nem is tudok nagyon mit mondani, majd egyszer csak összefutunk valahol a játéktéren, hogy legyen még egy pasi akivel megcsalom az én drága Charliemat, mert őszintén... nem hiszem hogy fogok tudni neked ellenállni, akár egy percig is.
Mindegy is... foglalj avit és tedd magadévá a játékteret!
Vissza az elejére Go down
https://ourdeal.hungarianforum.com
 
Eric D. Hudson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Our Deal :: the bed is empty* :: elfogadott karakterek-
Ugrás: