Our Deal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


that's not
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Gyorslinkek
Chat
Staff
Top posters
raviva marshall
may bullett - karma is a bitch, right? Vote_lcapmay bullett - karma is a bitch, right? Voting_barmay bullett - karma is a bitch, right? Vote_rcap 
rosie maxwell
may bullett - karma is a bitch, right? Vote_lcapmay bullett - karma is a bitch, right? Voting_barmay bullett - karma is a bitch, right? Vote_rcap 
emilie conrad
may bullett - karma is a bitch, right? Vote_lcapmay bullett - karma is a bitch, right? Voting_barmay bullett - karma is a bitch, right? Vote_rcap 
eric hudson
may bullett - karma is a bitch, right? Vote_lcapmay bullett - karma is a bitch, right? Voting_barmay bullett - karma is a bitch, right? Vote_rcap 
kennedy halloway
may bullett - karma is a bitch, right? Vote_lcapmay bullett - karma is a bitch, right? Voting_barmay bullett - karma is a bitch, right? Vote_rcap 
isobelle h. collins
may bullett - karma is a bitch, right? Vote_lcapmay bullett - karma is a bitch, right? Voting_barmay bullett - karma is a bitch, right? Vote_rcap 
seraphina payton
may bullett - karma is a bitch, right? Vote_lcapmay bullett - karma is a bitch, right? Voting_barmay bullett - karma is a bitch, right? Vote_rcap 
grace warner
may bullett - karma is a bitch, right? Vote_lcapmay bullett - karma is a bitch, right? Voting_barmay bullett - karma is a bitch, right? Vote_rcap 
wade brightmore
may bullett - karma is a bitch, right? Vote_lcapmay bullett - karma is a bitch, right? Voting_barmay bullett - karma is a bitch, right? Vote_rcap 
franchesca heart
may bullett - karma is a bitch, right? Vote_lcapmay bullett - karma is a bitch, right? Voting_barmay bullett - karma is a bitch, right? Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Theoriginalsfrpg
may bullett - karma is a bitch, right? EmptySzomb. Nov. 09, 2013 8:20 am by Vendég

» Empire of Fantasy
may bullett - karma is a bitch, right? EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:38 am by Vendég

» Avengers RPG
may bullett - karma is a bitch, right? EmptyKedd Ápr. 30, 2013 3:32 am by Vendég

» My Life Arts
may bullett - karma is a bitch, right? EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 2:09 am by Vendég

» BLC fesztivál
may bullett - karma is a bitch, right? EmptySzer. Ápr. 17, 2013 9:18 am by emilie conrad

» miranda clarke
may bullett - karma is a bitch, right? EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 12:02 am by emilie conrad

» Period of Darkness
may bullett - karma is a bitch, right? EmptyPént. Márc. 29, 2013 11:25 pm by Vendég

» The Hogwarts Experience
may bullett - karma is a bitch, right? EmptySzer. Márc. 27, 2013 5:51 am by Vendég

» the vampire academy
may bullett - karma is a bitch, right? EmptySzer. Márc. 27, 2013 3:12 am by Vendég

Credit
köszönjük

- az our deal című kisfilmnek, ami az ötletet adta.
- raviva-nak a képekért és a kódokért.

 

 may bullett - karma is a bitch, right?

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
may bullett

may bullett


hozzászólásaim száma* : 4
ekkor csatlakoztam* : 2013. Mar. 10.

may bullett - karma is a bitch, right? Empty
TémanyitásTárgy: may bullett - karma is a bitch, right?   may bullett - karma is a bitch, right? EmptyKedd Márc. 12, 2013 8:42 am

Maya Josephine Bullett


23. May. others. Rachel McAdams. cheshire cat.
Tíz perce már. Tíz perce ücsörgök, az ízlésesen berendezett, hófehérre meszelt váróban. Kávé illat mindenhol. Valahol egy telefon csörrent, és ugyanott egy idegesítő hangú titkárnő válaszolt rá. Hosszú beszélgetés kezdődött. Az óra felet ütött.
Fejemre húztam a kapucnimat, a füleimet bedugaszoltam a hallgatókkal, és elindítottam a zenét. A barnára lakozott ajtót bámulva vártam.
A dobszóló ütemére mozgattam a lábam, és rémlettek fel bennem visszatérő álmaim képei. Egy heves vita a konyhában. Egy férfi, világos hajjal, világos szemekkel. Olyan kéket az életben nem láttam. Mély volt, és tiszta, vágytól csillogott, ahogy tekintetünk találkozott. Ajkáról mégis hangos szitkok keltek szárnyra, és töltötték be a helységet.
Én szintén mérges voltam, ugyanolyan vad és bántó szavak szakadtak ki belőlem, mint amilyenek elértek hozzám. A fali tükörben láttam magam, egészen máshogy néztem ki mint most. Hosszú mogyoróbarna tincsek keresztezték az arcom, ruhatáram is inkább a „szomszéd lány” stílusra hajaztak… egészen kellemes vonásaim nem torzították piercingek, bőrömön nem repdestek tetovált rovarok.
Rettentően kétségbe voltam esve. Féltem, és mindent erre az egy szem, szegény férfire zúdítottam, aki szóáradatom után dermedten állt a konyha közepén. Én kihasználva az alkalmat azonnal kirongyoltam az ajtón, be a kocsiba, el a városból.
Éjszaka volt, sötét, borongós éjjel. Az egyik lámpa amúgy sem világított. Türelmetlen, ingerült pillantásokkal bámultam a visszapillantó tükörbe, vártam, hogy az ismerős audi feltűnjön mögöttem.
És akkor mit tennék?
Rákapcsolok és elhajtok.
Félreállok, és megvárom.
Semmit nem tudok sem magamról, sem a férfiről, semmi nem rémlik, egyedül az az ellenállhatatlan vonzalom volt tapintható bensőmben, ami összekötött vele. Még most is érzem. Néha. Hogy vágyódom valamire, amiről nem tudok, ami nincs mellettem. Tudom, hogy hiányzik, de nem tudnám már megmondani mi. Az életem. Talán ő maga.
A film, amit eddig távolról figyeltem, néma volt.
Egy kocsi robbanásával tört helyet magának a hang. Jobb oldalról, egy kereszteződésben ért a csapás.
Sikítás, az olvadó műanyag jellegzetes sipító hangja, buggyanó vér, repedő, majd szilánkjaira hulló ablaküveg, lángok pattogása, fájdalom, majd sötétség.
Döbbenten rezzenek fel álmomból.
A nő, a titkárnő kedvesen bámul rám, kávéval kínál, bocsánatot kér amiatt, hogy várnom kellett, de a doktor úr már vár.
Felhorkantam. A doktor úr. Ha tud kezdeni valamit ezekkel a fura rémképekkel, amik álmomban és ébrenlétem alatt is üldöznek, ha ki tud gyógyítani az ember és önutálatomból, ha egy kicsit jobbá tesz, mint ami most vagyok, hát akkor mondom azt, hogy igen, ez doktor volt, nem pedig egy szobatudós, egy sarlatán, egy diplomás kuruzsló, aki antidepresszánst ír fel, aki naplót körmöltet, aki facebookon lóg miközben a napomról meséltet. Aki figyel.
Mert most, kib.szottul magányos vagyok, valami olyasmire vágyódva, ami talán nem is létezik.
Kopogtam, benyitottam, berongyoltam a szobába, és levágtam magam az egyik fotelba. Majd a férfire emeltem a pillantásom, és a szívem megszűnt dobbanni, a szinapszisok kialudtak az agyamban, a lélegzetvételem eltűnt a tüdőmben. Ez Ő. Itt van…
Ugyanolyan szőkén, ugyanolyan világos, éles vonásokkal, ugyanolyan komolyan…és az ő tekintetéből is süt a döbbenet. Én pedig csak ülök és bámulok rá. Kék szeme rabul ejt, érzem, hogy megtaláltam amit kerestem, de tudom, hogy valami nem enged el, és magamra csapom az ajtót. Elutasítom őt, és a múltat, azt a fura emlékgomolyagot, amit minden éjjel végigálmodok.






A hozzászólást may bullett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 12, 2013 9:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
rosie maxwell

rosie maxwell


hozzászólásaim száma* : 29
ekkor csatlakoztam* : 2013. Mar. 07.
korom* : 33
itt vagyok* : ▲saint paul.
foglalkozásom* : ▲hírolvasó.
play by* : ▲rosie huntington-whiteley.

may bullett - karma is a bitch, right? Empty
TémanyitásTárgy: Re: may bullett - karma is a bitch, right?   may bullett - karma is a bitch, right? EmptyKedd Márc. 12, 2013 9:25 am

ELFOGADVA

Wow, nagyon szépen kidolgozott lapot olvashattam. Nagyon tetszett, gratulálok! Remélem játéktéren egymásra találtok, én szorítok nektek! Nyomás pbt foglalni, és játszani! (:
Vissza az elejére Go down
 
may bullett - karma is a bitch, right?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Our Deal :: the bed is empty* :: elfogadott karakterek-
Ugrás: