Our Deal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


that's not
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Gyorslinkek
Chat
Staff
Top posters
raviva marshall
rebecca phillips * Vote_lcaprebecca phillips * Voting_barrebecca phillips * Vote_rcap 
rosie maxwell
rebecca phillips * Vote_lcaprebecca phillips * Voting_barrebecca phillips * Vote_rcap 
emilie conrad
rebecca phillips * Vote_lcaprebecca phillips * Voting_barrebecca phillips * Vote_rcap 
eric hudson
rebecca phillips * Vote_lcaprebecca phillips * Voting_barrebecca phillips * Vote_rcap 
kennedy halloway
rebecca phillips * Vote_lcaprebecca phillips * Voting_barrebecca phillips * Vote_rcap 
isobelle h. collins
rebecca phillips * Vote_lcaprebecca phillips * Voting_barrebecca phillips * Vote_rcap 
seraphina payton
rebecca phillips * Vote_lcaprebecca phillips * Voting_barrebecca phillips * Vote_rcap 
grace warner
rebecca phillips * Vote_lcaprebecca phillips * Voting_barrebecca phillips * Vote_rcap 
wade brightmore
rebecca phillips * Vote_lcaprebecca phillips * Voting_barrebecca phillips * Vote_rcap 
franchesca heart
rebecca phillips * Vote_lcaprebecca phillips * Voting_barrebecca phillips * Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Theoriginalsfrpg
rebecca phillips * EmptySzomb. Nov. 09, 2013 8:20 am by Vendég

» Empire of Fantasy
rebecca phillips * EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:38 am by Vendég

» Avengers RPG
rebecca phillips * EmptyKedd Ápr. 30, 2013 3:32 am by Vendég

» My Life Arts
rebecca phillips * EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 2:09 am by Vendég

» BLC fesztivál
rebecca phillips * EmptySzer. Ápr. 17, 2013 9:18 am by emilie conrad

» miranda clarke
rebecca phillips * EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 12:02 am by emilie conrad

» Period of Darkness
rebecca phillips * EmptyPént. Márc. 29, 2013 11:25 pm by Vendég

» The Hogwarts Experience
rebecca phillips * EmptySzer. Márc. 27, 2013 5:51 am by Vendég

» the vampire academy
rebecca phillips * EmptySzer. Márc. 27, 2013 3:12 am by Vendég

Credit
köszönjük

- az our deal című kisfilmnek, ami az ötletet adta.
- raviva-nak a képekért és a kódokért.

 

 rebecca phillips *

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
rebecca phillips

rebecca phillips


hozzászólásaim száma* : 1
ekkor csatlakoztam* : 2013. Mar. 12.
itt vagyok* : night creeper*
foglalkozásom* : diák*
play by* : nina dobrev*

rebecca phillips * Empty
TémanyitásTárgy: rebecca phillips *   rebecca phillips * EmptyKedd Márc. 12, 2013 7:52 am

REBECCA PHILLPIS


18. BECCA. NIGHT CREEPER. NINA D. HEY, SWINDLER.
- Hé Becca! – zökkent ki Max a percekig tartó álmodozásomból. Már, ha az álmodozásnak nevezhető, hogy folyamatosan csak egyetlen dologra tudok gondolni, már-már idegesítően kattog az agyam, s ezek ellenére mégis egyszerűen csak nézek ki a fejemből, egy ijesztő szobában gubbasztva. Tétlenül... – Tudod hány óra van? – néz automatikusan arra az ősrégi órára, mely éveken át a szoba két ablaka között ücsörgött. Hiába. Mindez már csak múlt időben, hisz’ már egy hónapja annak, hogy a ház – mely akár a közös rejtekhelyünknek is nevezhető – leégett. Miért? Puszta figyelmetlenségből. Túl hosszú. Semmi sem maradt, a ház gyönge falain, s hiányos tetején kívül, mely logikusan gondolkozva bármelyik pillanatban a fejünkre omolhat. Nem érdekel.
Valójában már éjfél is elmúlt, koromsötét volt a megcsonkított szobában, csak két kurtán fénylő zseblámpa és az utcáról beszűrődő fény mentett meg minket a teljes sötétségtől. Nem volt hideg – de melegnek sem nevezhető – ,karjaim mégis megremegtek borsódzni kezdtek. Nem tudom mi okozhatta.
- Pontosan nulla óra, huszonhárom perc. – nézek bele a telefonomba, majd semmitmondó arcom Maxra szegeződik. – Elkéstem... – vonok vállat, s jobb szemöldököm megemelkedik. Arckifejezésem mondanivalója ennek ellenére még mindig nem változik.
- Te tényleg élvezed ezt? – fakad ki a férfi mérgesen, odítozva – Ugye felfogtad, hogy ha nem csinálod végig, akkor az eddigi munkánknak is annyi? Hogy ez a néhány hét teljesen hiábavaló volt. Mindketten nagyon jól tudjuk, hogy nem szereted ezt csinálni, nem akarod ezt csinálni, épp ezért ha most elengedjük, amit megszereztünk, kár volt hetekig ezt csinálnod. – közli folyamatosan, szinte levegőt sem vesz. Nem magyaráz, tudtomra adja a dolgokat. Még mindig nem érdekel.
Számára volt fontos, hogy megtudjunk néhány dolgot ezekről az agresszív művészlelkekről, neki végülis a szabadsága forog kockán. Ha nem csípjük el őket, a sitten ragad. És, hogy hogyan jövök én a képbe? Naiv voltam. Olyat tettem, amit nem kellett volna, most pedig sakkban tart. Zsarol. Nem igazán van választásom, néha mégis megfordul a fejemben, hogy hagyom a francba az egészet. Most is.
- Mi az, hogy a munkánk?! – állok fel a padlóról, keményebb hangnemre váltva, Max felé közeledve – Te, édesem, semmit sem csináltál. Főnöknek hiszed magad, semmi terved sincs azonkívül, hogy „ki kell szednünk belőlük valami fontos infót”, és természetesen mindent én csinálok. Most is itt vagyok ebben a kib*szott sz*rrá égett elhagyatott házban, innen pedig valami találkozóra kell mennem. Ahonnan elkéstem. Miért? Mert egyszerűen kedvem sincs elmenni. Aztán számonkérnek, kezdhetek magyarázkodni, vigyázni „nehogy elcs*sszek valamit vagy véletlenül rájöjjenek valamire”. Utálom azoknak az embereknek a többségét! – mély levegőt veszek – ...Talán, mert te is éppen ilyen vagy. – suttogom, majd hátrébb lépek – Mindeközben pedig el akarod hitetni velem, hogy ha nem teszem azt, amit mondasz, megbánom, én járok rosszul. Te! Te vagy az, akit nélkülem bármelyik pillanatban elvihetne a rendőrség és évekig a sitten csücsülhetne. Remélem te is felfogtad... – csendesedik el végül a hangom.
A kilátások nem túl jók.
- Tudod, ezt szeretem benned, kislány. – húzódnak huncut félmosolyra ajkai, s finoman megragadja állkapcsomat – Határozott vagy, nincs benned félelem. – a falhoz lök, majd felemel, lábaim körülfonódnak derekán – Pedig nagyon jól tudod, egy mozdulat; gyönge csontod máris reccsen egyet... – gyöngéden alsó ajkamba harap, s csókolgatni, mocskos kezeivel tapogatni kezd. Egyre többet akar, egyszer már megkapta. Az óra már egyre kevésbé érdekli. Mást akar.


A hozzászólást rebecca phillips összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 15, 2013 6:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
rosie maxwell

rosie maxwell


hozzászólásaim száma* : 29
ekkor csatlakoztam* : 2013. Mar. 07.
korom* : 33
itt vagyok* : ▲saint paul.
foglalkozásom* : ▲hírolvasó.
play by* : ▲rosie huntington-whiteley.

rebecca phillips * Empty
TémanyitásTárgy: Re: rebecca phillips *   rebecca phillips * EmptyPént. Márc. 15, 2013 6:13 am

ELFOGADVA

Nagyon érdekes karakterlapot hoztál össze, élvezett volt olvasni! Kíváncsivá tettél gratulálok! Menj foglalózni, és irány a játéktér! (:
Vissza az elejére Go down
 
rebecca phillips *
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Our Deal :: the bed is empty* :: elfogadott karakterek-
Ugrás: