Our Deal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


that's not
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Gyorslinkek
Chat
Staff
Top posters
raviva marshall
† seraphina payton Vote_lcap† seraphina payton Voting_bar† seraphina payton Vote_rcap 
rosie maxwell
† seraphina payton Vote_lcap† seraphina payton Voting_bar† seraphina payton Vote_rcap 
emilie conrad
† seraphina payton Vote_lcap† seraphina payton Voting_bar† seraphina payton Vote_rcap 
eric hudson
† seraphina payton Vote_lcap† seraphina payton Voting_bar† seraphina payton Vote_rcap 
kennedy halloway
† seraphina payton Vote_lcap† seraphina payton Voting_bar† seraphina payton Vote_rcap 
isobelle h. collins
† seraphina payton Vote_lcap† seraphina payton Voting_bar† seraphina payton Vote_rcap 
seraphina payton
† seraphina payton Vote_lcap† seraphina payton Voting_bar† seraphina payton Vote_rcap 
grace warner
† seraphina payton Vote_lcap† seraphina payton Voting_bar† seraphina payton Vote_rcap 
wade brightmore
† seraphina payton Vote_lcap† seraphina payton Voting_bar† seraphina payton Vote_rcap 
franchesca heart
† seraphina payton Vote_lcap† seraphina payton Voting_bar† seraphina payton Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Theoriginalsfrpg
† seraphina payton EmptySzomb. Nov. 09, 2013 8:20 am by Vendég

» Empire of Fantasy
† seraphina payton EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:38 am by Vendég

» Avengers RPG
† seraphina payton EmptyKedd Ápr. 30, 2013 3:32 am by Vendég

» My Life Arts
† seraphina payton EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 2:09 am by Vendég

» BLC fesztivál
† seraphina payton EmptySzer. Ápr. 17, 2013 9:18 am by emilie conrad

» miranda clarke
† seraphina payton EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 12:02 am by emilie conrad

» Period of Darkness
† seraphina payton EmptyPént. Márc. 29, 2013 11:25 pm by Vendég

» The Hogwarts Experience
† seraphina payton EmptySzer. Márc. 27, 2013 5:51 am by Vendég

» the vampire academy
† seraphina payton EmptySzer. Márc. 27, 2013 3:12 am by Vendég

Credit
köszönjük

- az our deal című kisfilmnek, ami az ötletet adta.
- raviva-nak a képekért és a kódokért.

 

 † seraphina payton

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
seraphina payton

seraphina payton


hozzászólásaim száma* : 4
ekkor csatlakoztam* : 2013. Mar. 10.
korom* : 30
itt vagyok* : † under your bed
foglalkozásom* : † ügyeletes fogtündér vagyok
play by* : † luxuria astaroth

† seraphina payton Empty
TémanyitásTárgy: † seraphina payton   † seraphina payton EmptyVas. Márc. 10, 2013 12:27 am

SERAPHINA LUX PAYTON


20. SERA. NIGHT CREEPER. LUXURIA ASTAROTH. I WANNA FEEL YOUR BLOOD.
HOZOTT, DE TÖKÉLETESEN VÁZOLJA A KARAKTERT ^^

Amikor magadra maradsz a sötétségben, ahol az őrületeden kívül nincsen semmid, mégis mit teszel? Amikor az elmédet elborítják az árnyak, hogy találod meg a kiutat? Ezeken gondolkodtam, miközben megálltam az egész falat takaró tükör előtt és lassan leengedtem a földre a vastag törölközőt, ami a testemet fedte. Lassan futtattam végig a tekintetem az üveglapról rám néző tükörképemen, a sápadt, sebekkel borított bőrömön, az alatta láthatóan kirajzolódó bordáimon, a hajamon, ami rendezetlen hullámokban hullott a vállamra, végül tekintetem megállapodott az arcomon, ami csupán régi árnyéka volt önmagamnak. Megijedtem. A szemeim alatt sötét karikák húzódtak, a szemöldököm el volt vágva, az ajkam is fel volt repedve, mintha nemrég verekedtem volna össze valakivel. Már csak a bőrömre száradt vér hiányzott…
Nagyot nyeltem, megráztam a fejem. Mégis, már túl késő volt. A tükörképem megváltozott, az egyébként méregzöld szemeimet láttam vörösben pompázni, a hajam is hasonló árnyalatban játszott, a plafonról pedig csöpögött a vér, majd lassan végigfolyt a vállamon, a kulcscsontomon, sötét meggyszínű nyomot hagyva maga után. Sűrű volt és fojtogató, úgy tapadt hozzám, mint egy második bőr. Eleinte még tetszett is a vér színe, az illata, a kellemesen meleg tapintása a kezemen, de mikor ez a látomás (pontosabban hallucináció) nem akart múlni, megrémültem. Nem egyszer előfordult már, hogy fura dolgokat láttam, amikor a megfáradt, labilis idegrendszerem feladta a harcot az elmémet uraló Sötétséggel, de egy hallucinációm sem volt még ennyire éles, ennyire kézzel fogható. Egyre reálisabbá vált ez az egész, szinte már éreztem a rettegés és a vér szagát, ahogy keveredett a fürdőszoba fülledt, párás levegőjével.
A vízió változott, a vér eltűnt, helyette árnyak jelentek meg, akik karmos mancsaimmal felém nyúltak, próbálták kitépni a szívem a bordáim mögül, hogy véget vessenek az agyonkínzott testem szenvedésének… De abban a pillanatban hátratántorodtam, az árnyak szétfoszlottak, meztelen hátam a jeges csempének ütközött. Zihálva próbáltam oxigénhez juttatni a tüdőm, de a testem nem engedelmeskedett nekem; az izmaim feladták ezt a harcot, a földre zuhantam, a fájdalom belehasított a térdembe, teljesen lefagyasztott.
- Menjetek el, hagyjatok… – Suttogtam magam elé, miközben lassan kúsztam be a sarokba, ujjaim vakon keresték a földre dobott ruháimat, amiknek a zsebében ott rejtőzött a megváltás, a szabadság az árnyaktól és a hallucinációktól. Szükségem volt rá, hol volt, akartam, most azonnal, rögtön…
Kezem végre rátalált a farmeromra és egyből a zsebébe vándorolt, ahol a megváltásom, az egyetlen segítőm rejtőzött. Remegő ujjaim a vékony pengére kulcsolódtak, nem törődve azzal, hogy a bőrömbe vág; torkomból hisztérikus sikoly szakadt fel, a könnyeimtől szinte nem láttam semmit, összemosódtak a szemeim előtt az amúgy sem túl kontrasztos színek és formák. Vettem egy mély levegőt és végighúztam a pengét az alkaromon, a csuklómtól felfelé, az erek mentén. A vérem lassan folyt végig a kezemen és csöpögött a padló piszkosfehér csempéjére, apró tócsákat létesítve rajta, amik lassan összefolytak, egy hatalmassá válva. Az utolsó dolog, amire emlékszem, az Tate hangja… Aztán elragadott a sötétség.
Vissza az elejére Go down
emilie conrad

emilie conrad


hozzászólásaim száma* : 27
ekkor csatlakoztam* : 2013. Mar. 08.
foglalkozásom* : diák/rádiós műsorvezető*
play by* : dianna agron*

† seraphina payton Empty
TémanyitásTárgy: Re: † seraphina payton   † seraphina payton EmptyVas. Márc. 10, 2013 12:39 am

ELFOGADVA

Csak annyit tudok mondani, hogy azta. Szépen kidolgozott, faltam az összes szót, betűről betűre. Ami biztos, hogy érdekes karaktert hoztál, elfogadva! Nyomás, foglald le a pb-det és szabadulj meg az árnyaktól a játéktéren, valaki biztosan meg fog menteni! (:
Vissza az elejére Go down
 
† seraphina payton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Our Deal :: the bed is empty* :: elfogadott karakterek-
Ugrás: